Rezervasyon
İletişim İletişim

Karia Bel'

ŞARTLAR ve KOŞULLAR

Karia Bel'e Nasıl Ulaşılır?

Karia Bel', Datça Yarımadası'nda bulunan Bozburun Köyü'nde, Ege ve Akdeniz'in kesiştiği en güzel koylardan birinde yer almaktadır. Dalaman Uluslararası Havaalanı'ndan 150km (2 saat 15 dakika), Milas Bodrum Uluslararası Havaalanı'ndan ise 180 km (2 saat 40 dakika) ve Marmaris şehir merkezinden 50 km uzaklıktadır. Ayrıca Simi ve Rodos gibi Yunan adalarına yakın olmasıyla da Karia Bel' eşsiz bir konuma sahiptir.

Uçak ile

Arzu eden misafirlerimiz için Dalaman Havaalanı'dan otelimize özel transfer organize edilmektedir. Dilerseniz transfer talebinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz:

Ayrıca Dalaman Havaalanı'ndan kalkan Havaş otobüsleri ile Marmaris Otobüs Terminali'ne ulaşıp, terminalden Bozburun'a düzenlenen minibüs seferleri ile de otelimize ulaşabilirsiniz.

Araba ile

Marmaris-Datça Yolu (D400) üzerinde, Marmaris'den 17km sonra Hisarönü kavşağından Bozburun istikametine doğru sola dönünüz. 37 km sonra Bozburun tabelasını geçer geçmez ilk sola sapınız. Buradan Karia Bel' tabelalarını takip ederek denizi görene dek yolun sonuna kadar devam ediniz. Yolun sonunda sağa dönerek aracınızı park edebilirsiniz. Kaptanımız sizi orada bulunan çocuk parkının yanındaki misafir iskelemizde karşılayarak tekne ile otele ulaşımınızı sağlayacaktır. Teknemizin iskelede hazır beklemesi için lütfen bizi Selimiye'den geçerken arayınız.

Yol Haritası

Tekne ile

36° 40’ 34,1” N - 28° 02' 54,5” E


Restoranımıza rezervasyon yaparak Karia Bel'in eşsiz menüsünü tadabilirsiniz. Bize 0252 4562056 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Otelimiz Bozburun Köyü'nden patika yol ile 15 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca misafirlerimize Bozburun Köyü'ne gün boyu ulaşım hizmeti teknelerimizle sağlanmaktadır.


İletişim